facebook

Napędy do bram skrzydłowych Came

Automatyka do bram » Napędy do bram skrzydłowych Came

Automatyka do bram skrzydłowych

Automatyka do bram skrzydłowych – sterowanie bramami skrzydłowymi wymaga użycia osobnego siłownika dla każdego skrzydła. Ręczne otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych zawsze wiązało się z wieloma trudnościami i było czasochłonne. Możliwość otwierania bramy z odległości kilkuset metrów, pozwala na sprawny wjazd na teren nieruchomości bez konieczności zatrzymywania się na drodze, poboczu i tamowania ruchu. Zdecydowanie zwiększa to bezpieczeństwo podróży i poprawia komfort kierowcy i jego pasażerów.

 

  • AMICO 230 V - Siłowniki do bram skrzydlowych o długości jednego skrzydła do 2,2 m
  • AMICO 24 V - Siłowniki do bram skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 1,8 m.
  • AXO 230 V - Siłowniki do bram skrzydłowych o długosci jednego skrzydła do 3,4 i 7 m.
  • AXO 24 V - Siłowniki do bram skrzydlowych o długosci jednego skrzydła do 3,5 m.
  • KRONO 230 V - Samoblokujące siłowniki śrubowe do bram skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 3 i 5m
  • FROG-J - Siłowniki do bram skrzydłowych o długosci jednego skrzydła do 1,8 m.
  • FLEX 24 V - Niesamoblokujące siłowniki do furtek lub bram skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 1,6m


Napędy Anti

Napęd Anti to produkt renomowanej firmy Came – niekwestionowanego lidera w dziedzinie automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Napędy Anti obejmują siłowniki do bram skrzydłowych, obsługujące skrzydła o długości od 2 do 5 metrów i wadze od 400 do 1000 kg (zależnie od modelu napędu – 6 wariantów). Siłowniki są samoblokujące, co zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania bramy. Sterowanie odbywa się bezprzewodowo, za pomocą pilota lub przewodowo – przyciskami. Siłowniki wykorzystują system bezpieczeństwa, wstrzymujący ruch bramy po wykryciu na jej drodze przeszkody.

 

Zobacz KONSPEKT

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy Krono

Siłowniki firmy Came, dedykowane dla bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 i 5 metrów. Napędy zasilane prądem 230V zapewniają bardzo cichą i płynną pracę w szerokim zakresie tempertur (-20 do +55 *C). Napędy zostały wyposażone w funkcję samohamowania. W ostatnim etapie otwarcia lub zamknięcia skrzydła bramy, jej ruch zostaje spowolniony dla większego bezpieczeństwa i uniknięcia wstrząsów. Bramą można wygodnie sterować pilotem bezprzewodowym lub przyciskami. Awaryjne otwieranie bramy następuje po przekręceniu kluczyka w stacyjce, instalowanej np. w murku ogrodzenia.

 

 

Zobacz KONSPEKT

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

Napędy Amico

Napędy Amico firmy Came przeznaczone są do montażu w niewielkich bramach wjazdowych, których pojedyncze skrzydło nie przekracza 150 lub 220 cm długości. Siłowniki Amico posiadają awaryjne zasilanie, umożliwiające automatyczne otwarcie bramy nawet w przypadku braku dostaw prądu. Zapasowy akumulator mieści się w centralce sterującej i samoczynnie wykrywa brak energii. Elegancka i estetycznie wykonana obudowa siłowników dobrze komponuje się z murowanymi lub drewnianymi ogrodzeniami, znacząco podnosząc komfort użytkowania nieruchomości. Napędy Amico sprawnie działają w temperaturze otoczenia od -20 do +55 stopni Celsjusza.

 

Zobacz KONSPEKT

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy Ferni

Ferni to siłowniki elektryczne firmy Came, przeznaczone do montażu w bramach o długości pojedynczego skrzydła do 4 m. Bardzo duża moc i wytrzymałość pozwalają na intensywną eksploatację w trudnych warunkach i w połączeniu z bramami o max. ciężarze skrzydła do 800 kg Najwyższej jakości stopy metalu gwarantują siłownikom bezawaryjne i płynne działanie w każdych warunkach, a wygodną obsługę bramy zapewnia czytelny, konfigurowalny pilot zdalnego sterowania. Siłowniki montuje się po wewnętrznej stronie ogrodzenia, do murowanych ścian słupków ogrodzeniowych.

 

Zobacz KONSPEKT

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy Frog

Innowacyjne rozwiązanie firmy Came. Siłownik Frog przeznaczony jest do montażu podziemnego i współpracuje z bramami skrzydłowymi, w których jedno skrzydło nie przekracza 350 cm długości. Zastosowanie napędu Frog pozwala uzyskać bardzo estetyczne wykończenie ogrodu, bez widocznych elementów napędu. Elementy siłownika zostały ukryte w wytrzymałej i szczelnej obudowie, którą zakupuje się w gruncie, a ramię siłownika mocuje się do dolnej krawędzi bramy. Napęd Frog oferuje regulowany czas otwarcia bram, co w połączeniu ze znakomita estetyką, czyni to rozwiązanie doskonałym wyborem dla bram rezydencjonalnych.

 

Zobacz KONSPEKT

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann