facebook

Szlabany drogowe

Automatyka do bram » Szlabany drogowe

Szlabany drogowe Came - Gard

Gard to automatyczny szlaban przeznaczony do przejazdów o szerokości od 400 do 650 cm. Aluminiowe ramię szlabanu jest odporne na korozję i pomalowane w ostrzegawcze biało czerwone pasy i gumowe nakładki ochronne. Szlaban przeznaczony do montażu w miejscach o niskiej intensywności ruchu. Urządzenie zostało wyposażone w czujniki ruchu, nie pozwalające zamknąć bariery do momentu odjazdu samochodu. Szlaban współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sterującymi – pilotami, klawiaturami, przyciskami, kartami. Pomarańczowa kolorystyka obudowy oraz lampa sygnalizacyjna z daleka informuje kierowców o istnieniu przeszkody na drodze, zmuszając ich do zatrzymania przed szlabanem.

Zobacz PROSPEKT

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Szlabany drogowe Came - Gard 4

Automatyczny szlaban dla przejazdów szerokości 375 cm. Urządzenie wyposażone w zasilane awaryjne, pozwalające na pracę szlabanu w czasie przerw w dostawie prądu. Urządzenie przystosowane do pracy w miejscach o intensywnym ruchu pojazdów, może działać również w trybie synchronicznym. Regulowany czas otwarcia szlabanu od 2 do 6 sekund, pozwala sterować płynnością ruchu. Warto również podkreślić rozwiązania mające podnieść bezpieczeństwo użytkowania – elastyczne ramię oraz podświetlaną listwę, która została na nim umieszczona poprawiając widoczność bariery po zmroku.

 

Zobacz PROSPEKT

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Szlabany drogowe Came - Gard 8

 

Szlaban przystosowany do przejazdów szerokości 760 cm. Bariera została wykonana ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo, w którą wbudowano podświetlaną listwę ostrzegawczą. Konstrukcja bariery zapewnia bardzo dużą wytrzymałość na mocne podmuchy wiatru, chroniąc szlaban przed wyginaniem i wibracjami. Urządzenie posiada regulowaną szybkość podnoszenia, dysponuje własnym zasilaniem awaryjnym oraz umożliwia szybki przejazd – minimalny czas podniesienia bariery to zaledwie 2 sekundy. Urządzenie można zaprogramować do pracy synchronicznej z innymi szlabanami Came – Gard.

 

Zobacz PROSPEKT

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann