facebook

Bramy

Oferta naszych usług obejmuje profesjonalny montaż oraz serwis:

 

Bramy wjazdowe i garażowe są bardzo ważnym elementem nieruchomości. Stanowią część ogrodzenia jak i budynku. Ważne, aby swoim wyglądem były dopasowane do otoczenia i architektury obiektu, a jednocześnie aby ich konstrukcja zapewniała oczekiwaną wytrzymałość i bezpieczeństwo. Takie warunki spełniają wszystkie oferowane przez nas bramy. Są to produkty znanych firm, od lat istniejących na rynku i znanych z niezawodności swoich wyrobów. Bogaty wybór bram pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego klienta – indywidualnego lub firmy.

 

Jednym z ważniejszych elementów, składających się na niezawodność użytkowania bramy, jest jej profesjonalny montaż i serwis. Bramy sterowane ręcznie lub automatycznie wymagają odpowiedniej konfiguracji, konserwacji i właściwie przeprowadzonego montażu. Dzięki temu otwieranie i zamykanie bramy będzie przebiegać nie tylko płynnie, ale lekko i bezdźwięcznie, nie zakłócając spokoju mieszkańców lub pracowników.

 

Montażem i serwisem bram wjazdowych i garażowych zajmujemy się od wielu lat. Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, zajmując się montażem bram na nieruchomościach mieszkalnych, jak również z firmami, montując bramy na terenach firm, magazynów i parkingów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, pomagając w wyborze najbardziej dopasowanych rozwiązań – począwszy od modelu bramy, poprzez sposób jej otwierania, aż po wybór automatyki, montaż, konfigurację oraz późniejszy serwis. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego wykonawcy i doradcy, to firma Atest-Bramy poleca swoje usługi!

 

 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.